Flexibilný hloh má Sydney Swans na pohotovosti pre konflikt lídrov AFL

Lance Franklin má bývalý klub Hawthorn na pozore, ale je to flexibilný Hawks dopredu, ktorý bude udržiavať Sydney vo vysokej pohotovosti, keď sa súboji o AFL je najvyššie miesto.

Druhá umiestnené Swans sa bude Bet365 stávková kancelária spoliehať na svoju najlepšiu obranu v boji proti vládnym trojnásobným premiérom na SCG vo štvrtok v noci.Kľúčom kto triumfuje v poslednej kapitole tohto neľútostného súperenia bude, ako dobre hostitelia budú mať lietajúce malý útočník Paul Puopolo, Luke Breust a Cyril Rioli.Sydney Swans trenér John Longmire zostať na, nastaví cieľ Hawthorn Read more

p> Labutia priznali najmenší počet bodov v súťaži vďaka svojmu úsiliu o zníženie skóre z obratu, ale tréner obrany Henry Playfair povedal, že prispôsobivosť Hawksa vpredu Bet365 predstavila Sydney obrannú zostavu s konkrétnou výzvou. “S Breustom, Rioli, Puopolom sú nebezpečné kdekoľvek na zemi a hlboko a veľmi sa to zamiešajú,” povedal Playfair pre AAP. “[Jack] Gunston rovnako, kto je to stredne veľký alebo vyšší cieľ, kopejú k spravodlivému kúsku.” Skutočnosť, že sú tak flexibilní, robí ich celkom nebezpečnými a znesnadňuje ich obranu, aby sa dostal do poriadku.Takže budeme musieť byť na našich prstoch a pripravení na čokoľvek, pretože drží loptičku Bet365 nažive rovnako, čo je ďalšia nepredvídateľná časť. ”

Nick Smith bude tráviť čas Rioli, ako to urobil, keď Swans porazil Hawthorn pred siedmimi kruhmi, ale ako veľa bojov bude spoločnou zodpovednosťou. “Budeme musieť byť otvorení, pretože Rioli ide uprostred a vstane vysoko na zem, “Povedal Playfair. “Naozaj našiel nejakú podobu a vrátil sa k svojim nebezpečným najlepším výsledkom, čo je skutočne ťažké Bet365 zvládnuť.” Sydney je dôvera po poslednom víkendovom víťazstve nad Geelongom.Asistent trénera Stuart Dew povedal, že je nevyhnutné udržať hybnú silu v koncu sezóny.

“Potrebujeme ho konsolidovať a zlikvidovať špičkový tím,” povedal Dew. “Je to najlepší tím v komp, takže očakávame fyzickú hru.”

Jeremy Laidler sa nezúčastní po tom, ako utrpel v Bet365 minulom víkende NEAFL utrpenie zranenia.


Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/marco584/domains/e-sportfogadas.com/public_html/wp-content/themes/watch_football_soccer_theme/footer.php on line 2