O druhé miesto v skupine: Liberec hosťuje v Lige majstrov nemecký Kolín

“Vždy je o čo hrať, nie je žiadny zápas, ktorý by sme chceli vypúšťať alebo ktorý by pre nás nič neznamenal,” povedal útočník Michal Bulíř. “Mali sme to teraz veľmi náročné, hralo sa v podstate ob deň. V piatok sa budeme musieť vrátiť späť do našej súťaže, čo bude na tom všetkom asi najťažšie. ”

Liberci ide v Lige majstrov stále o veľa. Po štyroch zápasoch je v tabuľke skupiny A na treťom mieste. Vzhľadom k jej vyrovnanosti však na lídra z fínskeho Oulu stráca len dva body, druhá pozícia zatiaľ patrí sedmibodovému Kolíne.

Dnešné stretnutie je tak priamym súbojom o striebornú priečku a šancu na postup do vyraďovacej časti. Tam prejde 11 víťazov najlepšie stávkové kancelárie základných skupín a Bílí Tygři majú stále príležitosť do tejto vybranej spoločnosti preniknúť.Potrebovali by však dnes doma poraziť Kolín a v poslednom kole potom zabojovať aj na ľade Karpatmi Oulu.

Záleží však aj na dnešnom druhom zápase skupiny C, v ktorom fínsky líder tabuľky hostí HC Košice.

< p> Liberec má zatiaľ na konte dve výhry a dve prehry. Dokázal vyhrať v Kolíne nad Rýnom a doma zdolal Košice. Naopak vo svojej aréne podľahol Oulu a prehral aj v Košiciach.

Aj keby Libereckým útok na čelo tabuľky nevyšiel, mohli by ešte stále pomýšľať na postup. Okrem víťazov skupín ide totiž ďalej aj päť najlepších tímov z druhých miest.To by však museli Bílí Tygři v posledných dvoch zápasoch bodovo zabrať.

Liberec pôjde do zápasu s nemeckým Kolínom v plnej zostave hráčov, ktorí sú zrovna zdraví. “Máme dosť hráčov mimo hru, nikoho šetriť nebudeme,” povedal tréner Pavel Hynek. Maródka Tigrov sa povážlivo naplnila kvôli zraneniu. Chýba útočníci Urban, Víšek, Vlach a Psota.

Kritickejšia je však situácia v obrane.Tam k vyradeným výtlačkov a Plutnarovi pribudol aj skúsený bek Derner, ktorý musel na operáciu po zásahu korčúľ do dolnej čeľuste v poslednom extraligovom zápase s Třincom. “Liečenie si vyžiada minimálne štyri týždne,” uviedol klubový lekár Dušan Morman.

Do hry by sa mohol naopak čoskoro vrátiť kapitán Výtlačok, ktorý mal problémy s chrbtom. “Štyri útoky máme, obranu nejako poskladáme, stiahneme Kolmanna z farmy v Benátkach,” povedal kouč Hynek.

Stretnutie 5. kola Ligy majstrov medzi Libercom a nemeckým Kolínom začína v Tipsport aréne dnes o 17.30. Vstupenka príde na 200 korún.

zdroj: http://sk-bonus.com/bet365


Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/marco584/domains/e-sportfogadas.com/public_html/wp-content/themes/watch_football_soccer_theme/footer.php on line 2